Claritine Allergy

produkt dostępny bez recepty, syrop,

Loratadyna (loratadine)

, Bayer

Dawka:

1 mg/ml

Opakowanie:

60 mililitrów
dostępny, cena 28,99 zł

Koszyk:

28,99 zł

Więcej informacji o Claritine Allergy

Claritine Allergy syrop to produkt leczniczy o działaniu przeciwalergicznym, który zawiera loratadynę. Wskazaniem do jego stosowania jest alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa oraz przewlekła pokrzywka idiopatyczna. Do stosowania u dorosłych i dzieci o masie ciała powyżej 30 kg. Lek występuje w postaci syropu.

Kategorie Claritine Allergy

Skład Claritine Allergy

  • substancja czynna: loratadyna (1 ml syropu zawiera 1 mg loratadyny. 5 ml syropu (1 miarka) zawiera 5 mg loratadyny);
  • substancje pomocnicze: glikol propylenowy, gliceryna, kwas cytrynowy jednowodny (E 330), sodu benzoesan (E 211), sacharoza, aromat brzoskwiniowy, woda oczyszczona.

Ulotka produktu Claritine Allergy

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Allegra

tabletki powlekane, 10 tabletek

18,99 zł

Amertil Bio

tabletki powlekane, 10 tabletek

15,99 zł

Zyrtec UCB

tabletki powlekane, 10 tabletek

17,99 zł

Claritine Allergy

tabletki, 7 tabletek

14,99 zł

Alectoin nawilżające krople do oczu

krople do oczu, 10 mililitrów

32,83 zł

Contrahist Allergy

tabletki powlekane, 10 tabletek

10,99 zł

)