Apap

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

paracetamol

, US Pharmacia

Dawka:

500 mg

Opakowanie:

Koszyk:

4,88 zł

(8,13 zł / 10 sztuk)

Więcej informacji o Apap

Apap to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Substancją czynną preparatu jest paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, dzięki czemu znajduje zastosowanie w leczeniu bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Preparat może być stosowany u osób dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

Skład Apap

  • Substancja czynna: paracetamol (500 mg w jednej tabletce powlekanej),
  • substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.

Ulotka produktu Apap

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Ectodose

płyn, 20 ampułek

55,99 zł

L52

krople, 30 mililitrów

Erdomed Muko

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek

35,99 zł

HerbaPini syrop sosnowy złożony

syrop, 116 mililitrów = 150 gramów

Oscillococcinum

granulki, 6 pojemników 1 gram

24,26 zł

Thonsilan

płyn, 120 mililitrów

32,44 zł