Grypolek

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

Dekstrometorfan (dextromethorphan)

,

Gwajafenezyna (guaifenesin)

,

paracetamol

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

, Kato

Opakowanie:

24 tabletki
niedostępny

Koszyk:

Więcej informacji o Grypolek

Grypolek to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek, zawierający paracetamol, gwajafenazynę, dekstrometorfan i pseudoefedrynę, wykazujący działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, łagodzący objawy związane z katarem i kaszlem. Lek stosowany jest w leczeniu objawów przeziębienia i grypy u osób dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.

Kategorie Grypolek

Skład Grypolek

  • Substancje czynne (zawartość w 1 tabletce): 325 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu,
  • Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, karboksymetyloskrobia sodowa,  krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, hypromeloza, hydroksypropyloceluloza (E 463),  tytanu dwutlenek (E 171), makrogol, barwniki (D&C Yellow # 10 Al.Lake, FD&C Yellow # 6 Al.Lake), wosk Carnauba (E 903).

Ulotka produktu Grypolek

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

25,99 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

53,99 zł

Erdomed Muko

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek

35,99 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

16,28 zł

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

HerbaPini syrop sosnowy złożony

syrop, 116 mililitrów = 150 gramów

Oscillococcinum

granulki, 6 pojemników 1 gram

24,77 zł

)