Theraflu Extra Grip

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

paracetamol

,

Fenyramina (pheniramine)

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, GlaxoSmithKline

Opakowanie:

Koszyk:

32,12 zł

Więcej informacji o Theraflu Extra Grip

Theraflu Extra Grip to lek bez recepty w postaci saszetek z proszkiem do rozpuszczania w ciepłej wodzie przeznaczony do leczenia objawów grypy i przeziębienia. Preparat zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz fenylefrynę, która obkurcza naczynia krwionośne błony śluzowej nosa, zmniejsza obrzęk, udrażnia nos i ułatwia oddychanie. Dodatkowo zawarta w preparacie feniramina łagodzi odruch kichania i łzawienie z oczu oraz ułatwia zasypianie.

Kategorie Theraflu Extra Grip

Skład Theraflu Extra Grip

  • Substancje czynne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, melanian fenyraminy 20 mg.
  • Substancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam K, żółcień chinolinowa (E104), żółcień pomarańczowa, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.

Ulotka produktu Theraflu Extra Grip

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

25,99 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

53,99 zł

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Erdomed Muko

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek

35,99 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

16,28 zł

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

HerbaPini syrop sosnowy złożony

syrop, 116 mililitrów = 150 gramów

)